Barza Makina San. ve Tic. Ltd. Şti., Kalibre Silim, Trimming Ebatlama Hattı, Mozaik Kesme, Çoklu Kesim, Seramik Çoklu Kesim, Baş Kesme, Profil Makinesi, Moloz Yükleme Bandı, 

Ebatlama Makinaları, Silim Makinaları, 3+12 Pedrini Ful Revizyonlu Silim Makinası, Kenar Kırma Hattı, Yarma Sonrası Çevirme, Blok Çevirme Makinesi, Yatay Hidrolik Patlatma Makinesi,

Yatay Patlatma Makinesi, Dekoratif Patlatma Makinesi, Çoklu Ebatlama Makinası, Çoklu Mozaik Kesme Makinesi,

whatsapp

Seramik Çoklu Kesim

Ürün Kategorileri

Seramik Çoklu Kesim

Barza Makina'nın sektördeki en son teknolojiyle donatılmış mermer işleme makinelerimizi sunuyoruz. Özelleştirilebilir çözümlerimizle işlerinizi daha verimli ve kaliteli bir hale getirin.

Mermer ve fayans sektörlerinde, büyük ebatlı taşların küçük parçalara ayrılması için kritik öneme sahip olan çoklu kesim makineleri, yüksek verimlilik ve hassasiyet gerektiren işlemler için vazgeçilmezdir. Bu çoklu kesim makinası, modern teknik özellikleriyle sektördeki ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmıştır. İşte bu makinenin teknik özellikleri ve işlevsellik detayları:

İşlevsellik ve Kullanım Alanları: Çoklu kesim makinası, mermer ve fayans gibi malzemeleri, istenen ebatlarda küçük parçalara ayırmak için tasarlanmıştır. Makinada bulunan çok sayıda testere, banttan geçen malzemeyi hızlı ve etkin bir şekilde dilimleyerek, küçük ebatlarda parçalar elde edilmesini sağlar. Bu makina, yüksek kesim kapasitesi ve hızı sayesinde, büyük ölçekli projelerde zaman ve maliyet tasarrufu sunar. Ayrıca, hassas kesim ihtiyaçları için ince ayar yapabilme özelliği ile de dikkat çeker.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Testere çapı Ø300-350 mm
Testere sayısı Min 2-Max 13 pc
Testere Motor Gücü 22 kw
Minimum Çalışma Genişliği 20 mm
Maksimum Çalışma Genişliği 650 mm
Minimum Kesme Kalınlığı 5 mm
Maksimum Kesme Kalınlığı 50/80 mm
Bant Hızı 0-5000 mm/dk
Bant Motor Gücü 0,55 kw
İndirme/Kaldırma Motor Gücü 0,18 kw